Pakistan Ticari Vize

Pakistan ticari vizeniz ile Pakistan’da ticari faaliyetlerde bulunabilir, Pakistan’daki fuarları ziyaret edebilir. Pakistan ticari vizesi ile ilgili koşul ziyaret edilecek olan firmadan firmadan temin edilecek davetiye yazısıdır. Pakistan gelecek olan davetiye Pakistan ticaret odası onaylı olmalıdır. Pakistan davetiye yazısı olmaksızın Pakistan ticari vize başvurunuz işleme alınmayacaktır.

Pakistan ticari vize kısa süreli ticari amaçlı ziyaretler için geçerlidir. Pakistan ticari vize ile Pakistan’da çalışamazsınız. Pakistan ticari vizeniz için gerekli olan davetiyede seyahat tarih aralığınız, ticari ziyaretin amacı, iş görüşmelerine dair detaylı bilgiler yer almalıdır. Pakistan ticari vizeleri tek, çift veya çok girişli olarak onaylanmaktadır. Başvuru sahibine 3 ay içinde maksimum 30 gün konaklama hakkı tanımaktadır.

Pakistan ticari vizesi tek girişli veya çok girişli olarak talep edilmektedir. Bu durumda vize koordinasyon ücreti değişiklik göstermektedir. Pakistan ticari vize ücreti tek girişli, çift girişli veya çok girişli ticari vize talebinize göre değişmektedir. Pakistan ticari vize servisi yetkililerimizi arayarak vize işlem ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pakistan ticari vize başvuruları konusunda uzman yetkililerimizi arayarak vize işlem ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pakistan vize başvurularında yetki alanı sınırlaması yoktur. Vize servisimiz operasyon yetkilileri sizin adınıza başvurunuzu yapma ve başvurunuzu takip etme yetkisine sahiptir. Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, Edirne başta olmak üzere Türkiye'nin neresinde ikamet ederseniz edin vizenizi işlem kolaylığıyla, hızlı ve güvenilir şekilde vize servisimiz aracılığıyla alabilirsiniz.

Pakistan Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

1 – Seyahat sonrası en az 6 ay geçerliliği olan pasaport.

2 - 2 Adet vesikalık fotoğraf (Beyaz fon üzeri)

3 - Kimlik fotokopisi

4 - Davetiye (Pakistan Ticaret Odası onaylı)

5 - İngilizce işyeri yazısı (Şirketin antetli kağıdına, konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı)

6 - Güncel şirket evrakları (faaliyet belgesi, sicil gazete, imza sirküleri, vergi levhası fotokopileri) 

 

Pakistan Ticari Vize Ücreti 2018


Pakistan ticari vize ücreti tek girişli, çift girişli veya çok girişli ticari vize talebinize göre değişmektedir.  Pakistan ticari vize servisi yetkililerimizi arayarak vize işlem ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Pakistan ticari vize başvuruları konusunda uzman yetkililerimizi arayarak vize işlem ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Pakistan vize başvurularında yetki alanı sınırlaması yoktur. Vize servisimiz operasyon yetkilileri sizin adınıza başvurunuzu yapma ve başvurunuzu takip yetkisine sahiptir.  Pakistan ticari vize müracaatlarınız hakkında verilecek kararlar yalnızca Pakistan Büyüeklçiliği Ankara’nın ve Pakistan Başkonsolosluğu İstanbul’un inisiyatifine aittir

 

Pakistan Ticari Vize İşlemlerinizde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Pakistan Ticari vizeleriniz için Kargo ve Kurye hizmeti alabilirsiniz.
Yukarıda belirttiğimiz evrakları adresimize ulaştırın ve Pakistan Ticari vizelerinizi gelmeden kargo ve kurye ile alın.
Pakistan vize başvuru formu için tıklayınız. Formu İngilizce olarak doldurmanız gerekecektir.
Pakistan Ticari vizesi için Pakistan'dan gelecek Ticaret Odası onaylı davetiye belgesini temin etmeniz zorunludur. 
Pakistan Ticari vize başvuruları 3 iş gününde sonuçlanacaktır. Pakistan Ticari vizesi için ülkeye giriş yapacağınız tarihten daha erken bir tarihte başvuru yapınız. Tavsiye edilen süre 7 iş günüdür.
Pakistan Ticari vizeniz başvuru yaptığınız tarihten itibaren geçerliliği başlayacaktır. Pakistan Ticari vizeleriniz ileri bir tarihten başlatılamaz. İstisnai durumlar dışında Pakistan Ticari vizeleri 90 gün içinde 30 gün konaklama süresi olacak şekilde düzenlenir.
Acil Pakistan Ticari vize başvurularınız için bizleri bilgilendirin +90212 700 28 15
Pakistan Ticari vizesine dair tüm sorularınızı bize yazın help@eagvs.com
Pakistan ticari vize müracaatlarınız hakkında verilecek kararlar yalnızca Pakistan Büyüeklçiliği Ankara’nın ve Pakistan Başkonsolosluğu İstanbul’un inisiyatifine aittir. 
Pakistan Ticari vizesi ve tüm dünya ülkelerinin vize işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için web sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Web sayfamızı ziyaret edin.