Ankara Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia Ankara Pakistan Vize Servisi’ne Hoşgeldiniz;

Pakistan’a gerçekleştirilmesi planlanan seyahatler öncesinde temin edilmesi gereken Pakistan vizesi işlemleri, Euroasia GVS Ankara vize görevlileri tarafından yeri getirilmekte ve Ankara ile çevre illerde yaşayan kişilerin, bulundukları yerden vize başvurularını tamamlamaları sağlanmaktadır.

Pakistan’a gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatler için gerekli olan vize işlemleri, planlanan seyahatin içeriği ve başvuru sahibinin meslek bilgilerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.  İşlemleriniz öncesinde Pakistan seyahatiniz için gerekli olan evrak ve formlar konusunda detaylı bilgi ve destek almak için help@eagvs.com mail adresiyle iletişime geçmeniz ve temel prensipler konusunda bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Kişisel seyahat talebiniz için gerekli olan evrakların tam listesi ile temin edilmesi gereken formlar konusunda detaylı bilgi sağlanacak ve önemli noktalar belirtilecektir. İletin evrakların uygun şekilde derlenip düzenlenmesinin ardından, başvuru evraklarınızı Euroasia GVS yetkililerine kargo yoluyla ileterek, vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Vize başvurunuza ilişkin evrak ve formlar, vize yetkilileri tarafından ilgili konsolosluk birimine teslim edilecek ve vize onay sürecinde gerekli bilgilendirme sağlanarak, süreç sonunda pasaportunuz tarafınıza iletilecektir.

Pakistan vize başvuru süreci,  ortalama 2 – 5 gün içerisinde tamamlanmakla birlikte, dönemsel yoğunluklar ve ek evrak talepleri gibi durumların yaratabileceği gecikmelerden etkilenmemek için vize işlemlerinizi seyahat başlangıç tarihinizden yaklaşık 1 ay öncesinde başlatmanız önerilmektedir. 

 

pakistan vizesiPakistan Vize Merkezi / ANKARA

 

Açık Adres:      Cinnah Cad.. Bükreş Sok. No:19/8 Çankaya / ANKARA (Keni Turizm)
Telefon:           +90 (312) 963 30 23
E-Posta:           ask@eagvs.com