İzmir Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia İzmir Pakistan Vize Servisi’ne Hoşgeldiniz;

İzmir ve çevre illerde yaşayan kişilerin Pakistan’a gerçekleştirecekleri seyahatlerde gerekli olan vize işlemlerinin takip ve kontrolü, Euroasia GVS İzmir vize yetkilileri tarafından sağlanmaktadır. Pakistan vize işlemlerinde yerine getirilmesi gereken adımlar, başvuru sahibinin yaşı, güncel meslek durumu ve planlanan seyahatin temel amacına bağlı olarak farklılık göstermekte ve uygun şekilde düzenlenen formlarla desteklenmektedir. İşlemlerinizi başlatmadan önce, kişisel seyahat talebinizi en doğru biçimde tanımlayan vize kategorisi ve ilgili kategori için gereken evraklar konusunda net bilgiler edinmeniz, başvuru sürecini kısaltacak ve olumlu sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Seyahat talebiniz için sunacağınız vize başvuru dosyanızda yer alan evrakların prosedüre uygunluğu ve birbirlerini destekler nitelikte olması için, uygun tarih aralıklarında Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçmeniz önerilmektedir. Pakistan vizesi başvuru işlemleri ortalama 2 – 5 gün içerisinde tamamlanmakla birlikte, konsolosluk çalışma programındaki yoğunluklar nedeniyle bu süre uzayabilmektedir. Olası süre uzamalarının, seyahat planlarınızı aksatmaması için vize işlemlerinizi yaklaşık 1 ay öncesinde başlatmak için Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçmek için help@eagvs.com mail adresi seyahat planınızın an hatları ve temel profilinizi açıklamanız yeterli olacaktır. Kişisel başvuru planınız için gerekli olan evrakların tam listesi ve form detayları konusunda yönlendirme sağlanacak, derlediğiniz evraklar şekil ve içerik yönünden kontrol edildikten sonra ilgili konsolosluk birimine teslim edilecektir.  Dosyanızın konsolosluk kontrolü ve ilgili sürecin tamamlanmasının ardından, vizesi basılan pasaportunuz kargo yoluyla size iletilecektir.

 

 

pakistan vizesiPakistan Vize Merkezi / İZMİR

 

Açık Adres:   Mithatpaşa Cad. No: 1114 D:1 Güzelyalı/ İZMİR (Magella Travel Agency)
Telefon:        +90 (232) 335 50 25
E-Posta:        ask@eagvs.com