Başvuru Bölgeleri

Pakistan Vizesi Bölgeleri

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia GVS Vize Başvuru Bölgeleri Bilgilendirme Sayfası’na Hoşgeldiniz;

Pakistan’a gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatler için gerekli olan vize işlemlerinin tüm aşamalarının takip ve kontrolünü sağlayan Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçerek;

  • Kişisel seyahat planlarınızı en iyi biçimde tanımlayacak vize kategorisi,
  • Söz konusu vize kategorisi doğrultusunda beyan etmeniz gereken evrak ve formlar,
  • Evrakların derlenmesi ve formların düzenlenmesi sürecinde dikkat edilmesi gerekenler,
  • Ülkeye giriş yaptıktan sonra önem arz eden hususlar,
  • Olası ek evrak talebi durumunda izlenmesi gereken adımlar

Hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvuru sürecinin tüm aşamalarını bulunduğunuz yerden yürütebilirsiniz. Kişisel seyahat planınıza bağlı olarak tanımlanan evrak gerekliliğine ilişkin tam liste tarafınıza iletilecek ve diğer detaylarda gerekli bilgilendirme ve destek sağlanacaktır. Bahsi geçen evrakları kargo aracılığıyla bulunduğunuz ile en yakın Pakistan Vize Servisi’ne göndermeniz yeterli olacak ve vize işlemlerinizin tamamlanmasının ardından pasaportunuz tarafınıza iletilecektir.

Pakistan vize başvuru sürecinde talep edilen belgeler, başvuru sahibinin;

Seyahat içeriğine, güncel mesleki durumuna ve seyahat planına ilişkin farklı detaylara bağlı olarak değişiklikler gösterdiğinden, vize işlemlerinizi başlatmadan önce bilgi edinmeniz gerekecektir. Pakistan vizesi başvuru süreci ortalama 2 gün içerisinde tamamlanmakla birlikte, dönemsel yoğunluklar ve olası ek evrak talepleri nedeniyle bu süre uzayabilir ve seyahat planlarınızın aksamasına neden olabilir. Bu nedenle vize işlemlerinizi,  planladığınız seyahat başlangıç tarihinden ortalama 3 – 4 hafta öncesinde başlatmanız yararlı olacaktır. Vize başvuru sürecinizi başlatmak için bulunduğunuz ile en yakın Euroasia GVS ofisiyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Pakistan Vizesi İstanbul

İstanbul Pakistan Vize Servisi, İstanbul ve çevre illerde yaşayan kişiler için gerekli olan vize başvuru sürecinin takip ve kontrolünü sağlamaktadır. Euroasia GVS İstanbul Pakistan vize yetkileriyle iletişime geçerek, kişisel seyahat planınız için gereken vize kategorisi ve söz konusu kategori doğrultusunda talep edilen evraklar konusunda destek alabilirsiniz. Euroasia GVS , vize başvuru işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirecek ve tüm adımların takibini sağlayarak süreç sonunda pasaportunuzu tarafınıza iletecektir.

Adres:  Adnan Saygun Cad. Körkadı Sok. Turizm Sitesi 6.Blok Daire:4 Ulus- Beşiktaş/ İSTANBUL

Telefon: +90 (212) 700 28 17

Pakistan Vizesi Ankara

Ankara ve çevre illerde yaşayan kişileri Pakistan’a gerçekleştirmeyi planladıkları seyahatler için gerekli olan vize işlemleri, Euroasia Ankara Pakistan Vize Servisi tarafından sağlanmaktadır. Vize işlemleriniz için gerekli olan evrakları talep ederek, başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Kişisel planlarınız doğrultusunda gereken evrakların düzenlenmesi sürecinde ihtiyaç duyacağınız yönlendirme ve destek sağlanacak, toplanan evraklar sizin adınıza konsolosluk yetkililerine teslim edilecektir. Vize başvuru sürecinizi başlatmak için Euroasia GVS İstanbul ofis iletişim bilgilerinden yararlanmanız veya Çankaya’da  yer alan ofisimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Adres: Cinnah Cad.. Bükreş Sok. No:19/8 Çankaya / ANKARA (Keni Turizm)

Telefon : +90 (312) 963 30 23

 

Pakistan Vizesi İzmir

Güzelyalı’da bulunan Euroasia İzmir Pakistan Vize Servisi, İzmir ve diğer Ege Bölgesi illerinde ikame eden kişilerin Pakistan’a gerçekleştirmeyi planladıkları seyahatler için gereken vize işlemlerinin takibini sağlamaktadır. İzmir vize  yetkilileriyle iletişime geçerek; seyahat planınızın ana hatlarını ve güncel mesleki durumunuzu açıklamanız, seyahat içeriğinize en uygun vize kategorisinin belirlenmesi ve işlemlerin başlatılması için yeterli olacaktır. Vize başvuru sürecinde randevu ve konsolosluk ziyareti zorunluluğunuz bulunmamakta, olası ek evrak talebi ve konsolosluk davetlerinde gerekli bilgilendirmeler yapılırken, ziyaretinize de eşlik edilecektir. Seyahat planlarınızın aksamaması adına, vize işlemlerinizi planlanan seyahat başlangıç tarihinden ortalama 1 ay önce başlatmanız yararlı olacaktır.

Adres: Mithatpaşa Cad. No: 1114 D:1 Güzelyalı/ İZMİR (Magella Travel Agency)

Telefon: +90 (232) 335 50 25

Pakistan Vizesi Bursa

Bursa ili ve diğer Marmara Bölgesi kentlerinde yaşayan kişilerin Pakistan’a gerçekleştirmeyi planladıkları seyahatler için gerekli olan vize işlemleri, Bursa Pakistan Vize Servisi tarafından, başvuru sahipleri adına gerçekleştirilmektedir.  Euroasia GVS Pakistan Vizesi yetkilileriyle iletişime geçerek, vize başvuru sürecinizin tüm aşamalarını bulunduğunuz yerden yürütebilir, tüm aşamalarda bilgi ve destek alabilirsiniz. Pakistan vizesi başvuru işlemleri için gereken evraklar, başvuru sahibinin güncel mesleki durumu ve seyahat içeriği gibi kriterlere bağlı olarak farklılıklar içerdiğinden, işlemleriniz öncesinde kişisel seyahat planınıza ilişkin temel bilgileri paylaşmanız yararlı olacaktır. Seyahat planını en doğru biçimde tanımlayacak başvuru içeriğine dair evrak listesi tarafınıza iletilecek ve derlediğiniz evrakların kontrolü sağlandıktan sonra konsolosluk yetkililerine teslim edilecektir. Başvuru aşamalarının tamamlanmasının ardından pasaportunuzu teslim alabilir ve almış olduğunuz vize konusunda dikkat edilmesi gerenlere konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Telefon: +90  (224) 322 20 25  

Pakistan Vizesi Gaziantep

Euroasia GVS Gaziantep yetkilileri, şehir ve bölgeden Pakistan’a gerçekleştirilecek seyahatler için gerekli olan vize işlemlerinde tüm aşamaların takip ve sürekliliğini sağlamaktadır. Pakistan Vizesi için gerekli olan evrak ve düzenlemelerde, seyahat içeriği ve başvuru sahibinin meslek durumuna bağlı farklılıklar konusunda detaylı bilgi almak için Gaziantep vize yetkilileriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kişisel planlarınız doğrultusunda takip edilmesi gereken başvuru aşamaları yürütülecek ve işlemlerin tamamlanmasının ardından, pasaportunuz kargo yoluyla teslim edilecektir. Pakistan seyahatiniz için gerekli olan vize uygulamaları ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında detaylı bilgi için, Euroasia GVS Gaziantep Pakistan vize yetkilileriyle iletişime geçiniz.

Telefon: +90 (342) 255 50 25

Pakistan Vizesi Edirne

Edirne ve diğer Trakya Bölgesi illerinde yaşayan kişilerin Pakistan seyahatleri için gerekli olan vize işlemleri, Euroasia GVS Edirne ofisi tarafından yürütülmekte ve başvuru sürecinin tüm aşamalarının takibi sağlanmaktadır. Euroasia GVS Edirne Pakistan vize yetkilileriyle iletişime geçerek, seyahat içeriğiniz ve kişisel profilinize bağlı olarak belirlenen vize kategorisi için gereken tüm evrak ve belgeler düzenlenecek ve bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin tamamlanması sağlanacaktır. Yaşadığınız il farketmeksizin, seyahat başlangıç tarihinizi aksatmayacak tarihlerde başlatacağınız vize başvuru süreci, olası yoğunluklar ve ek evrak taleplerinden kaynaklanabilecek gecikmelerin tolere edilmesini sağlayacaktır. Vize işlemleriniz konusunda detaylı bilgi ve tüm aşamalarda destek almak için, seyahat başlangıç tarihinden yaklaşık 1 ay önce Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Pakistan Vizesi Antalya

Euroasia GVS Antalya vize görevlileri, Pakistan’a seyahat etmeyi planlayan kişiler için gerekli olan vize işlemlerinin kontrol ve takibini sağlamaktadır. Antalya ve çevre illerde yaşayan kişiler için konsolosluğa gitmeden ve kısa bir süre içinde vize işlem hizmeti sağlayan Euroasia Antalya Pakistan Vize Servisi, başvuru sahibinin seyahat içeriği ve mesleki durumuna bağlı olarak belirlenen vize kategorisi için gerekli evrak ve formların tam listesini hazırlamakta ve derlenen evrakların kontrolünü sağlayarak, yetkili konsolosluk görevlilerine teslim etmektedir. Pakistan vize başvuru sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalar ve kişisel seyahat talebinizi tanımlayacak doğru vize başvuru süreci konusunda destek almak için Euroasia GVS Antalya Pakistan vizesi yetkilileriyle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gerekli belgelerin tanımlanması ve tarafınıza iletilmesinin ardından, kargo aracılığıyla göndereceğiniz belgelerin kontrolü sağlanacak ve konsolosluk yetkililerine teslim edilecektir. Başvuru sürecinizin tamamlanmasının ardından pasaportunuz tarafınıza iletilecek ve gerekli bilgilendirme sağlanacaktır.

Pakistan vize işlemlerinizi başlatmadan önce, kişisel profiliniz için gerekli olan vize kategorisi ve talep edilen evraklar konusunda detaylı destek için help@eagvs.com mail adresiyle iletişime geçebilir, vize işlemlerinizi bulunduğunuz ilden ayrılmadan gerçekleştirebilirsiniz.