Bursa Vize İşlemleri

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia Bursa Pakistan Vize Servisi’ne Hoşgeldiniz;

Bursa ve çevre illerde ikame eden kişilerin Pakistan seyahatleri için gerekli olan vize işlemlerinin takibi Euroasia GVS Bursa görevlileri tarafından sağlanmaktadır. Pakistan Vizesi başvuru sürecinde konsolosluk yetkililerine ibraz edilmesi gereken evraklar; başvuru sahibinin meslek durumu ve seyahat talebinin ana hatlarına bağlı olarak farklılık göstermekte ve uygun şekilde düzenlenen formlarla desteklenmektedir. Bu nedenle vize işlemlerinizi başlatmadan önce kişisel seyahat planınız için gerekli olan vize başvuru prosedürü konusunda bilgi edinmeniz, başvur süresini kısaltacak ve başvuru sürecini olumlu yönde etkileyecektir.

Euroasia GVS desteğiyle gerçekleştireceğiniz vize başvuru işlemlerinde, bulunduğunuz il farketmeksizin, konsolosluk ziyaret aşamalarını geçekleştirmeden, kısa süre içinde vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ziyaret amacınız ve güncel mesleki durumunuza bağlı vize başvuru evraklarınızın tam listesi ve talep edilen formlarda dikkat etmeniz gereken detaylar tarafınıza iletilecek ve gerekli yönlendirme sağlanacaktır. Belge ve formları edindikten sonra karga aracılığıyla Euroasia GVS yetkililerine teslim edebilir ve başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Pakistan vize başvuru işlemleri genellikle 2 – 5 gün içerisinde tamamlanıyor olsa da dönemsel yoğunluklar ve teknik nedenlerden kaynaklanabilecek gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu nedenle, olası gecikmelerin seyahat planlarınızı etkilememesi adına, planladığınız seyahat başlangıç tarihinden 3 – 4 hafta öncesinde Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçmeniz ve seyahat planınız konusunda bilgi almanız önerilmektedir.

Seyahat planınıza ilişkin detaylar ve tüm aşamalarda destek almak için help@eagvs.com mail adresiyle iletişime geçebilir veya en yakın Euroasia GVS ofisini ziyaret ederek vize başvuru  sürecinizi başlatabilirsiniz.

 

pakistan vizesiPakistan Vize Merkezi / BURSA

 

Açık Adres:    
Telefon:         +90  (224) 322 20 25       
E-Posta:         ask@eagvs.com