Gaziantep Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçimiz, Euroasia Gaziantep Pakistan Vize Servisi’ne Hoşgeldiniz;

Euroasia GVS Gaziantep yetkilileri, bölge illerinde yaşayan kişilerin Pakistan Vizesi işlemlerinin tüm aşamalarının takip ve kontrolünü sağlamaktadır. Vize başvurunuzu başlatmadan önce Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçebilir, detaylı bilgi ve başvuru sürecinde destek alabilirsiniz. Vize başvuru işleminde talep edilen belgeler başvuru sahibinin mesleki durumu, yaşı ve seyahat içeriğine bağlı farklılıklar içermekte ve uygun başvuru kategorileri doğrultusunda yerine getirilmektedir. Başvuru belgelerinin tam ve doğru bilgiler içermesi, başvuru sürecinin olumsu sonuçlanmasında büyük önem taşımaktadır. Bununla birlikte, vize başvurularında talep edilen evraklar, uygun şekilde düzenlenmiş formlarla desteklenmekte ve evraklar arasında uyumlu sağlanması gerekmektedir.

Seyahat planlarınız doğrultusunda edinmeniz gereken evraklar ve söz konusu evrakların şekil yönünden uygunluğu konusunda destek alabilir, bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin takibinizi sağlayabilirsiniz. Seyahat içeriğinizi en iyi biçimde tanımlayan vize başvuru dosyanız için evrakların tam listesi ve önemli detaylar konusunda gerekli bilgilendirme sağlanacak, göndereceğin belgeler kontrol edilerek konsolosluk yetkililerine teslim edilecektir. Pakistan Vizesi başvuru süreci ortalama 2 – 5 içerisinde tamamlanıyor olsa da dönemsel yoğunluklar ve teknik sorunlar nedeniyle gecikmeler yaşanabilmektedir. Olası gecikmelerin seyahat planlarınızı aksatmaması adına, planladığınız seyahat başlangıç tarihinden 3 – 4 hafta öncesinde Euroasia GVS yetkilileriyle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Pakistan vize işlemleri konusunda detaylı bilgi ve başvuru sürecinin tüm aşamalarında destek almak için help@eagvs.com mail adresiyle iletişime geçmeniz veya Euroasia GVS Gaziantep irtibat bilgilerinden yararlanmanız yeterli olacaktır. Başvuru evraklarınızın ilgili konsolosluk birimine teslimi ve evrak kontrol sürecinin ardından, pasaportunuz kargo yoluyla adresinize gönderilecektir.

 

pakistan vizePakistan Vize Merkezi / GAZİANTEP

 

Açık Adres:    
Telefon:          +90 (342) 255 50 25
E-Posta:          ask@eagvs.com